İletişim


Blog'umda Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır. İçeriğin Warez Olduğunu Düşünüyorsanız Bildiriniz. Size Ait Olduğunu Kanıtladığınız Taktirde Yayından Kaldırılacaktır.

Konulara Bu Paylaşım Warezdir Mahkemeye Vereceğiz Gibi Ergence Yorumlar Yapmayın Dikkate Almam.

Herhangi Bir Konuda , Yardım , Destek , İstek , Öneri , Şikayet , Reklam Gibi Tüm Konularda Aşagıda Belirttigimiz Baglantılarla İletişime Geçebilirsiniz..

cengizhan.sec@gmail.com


4 yorum :

 1. Admin benimle iletisime geçe misin rica etsem
  avatarrokucan@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. Admin benimle iletisime geçe misin rica etsem
  avatarrokucan@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Tabiki Hocam Dönüş Yapıldı

  YanıtlaSil

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !