8 Şubat 2015 Pazar

Asp Kurumsal Firma ve Ürün Tanıtım Scripti

Asp Dili İle Konlanmış Bu Script Kurumsal Siteler İçin Birebir Özelliklede Elektronik Alet Satışı Ve Tanıtımı İçin Daha Yatkın Olan Bu Script Scriptuzmani.blogspot.com Olarak Ücretsiz Dagıtıma Sunulmuştur.
Scriptin Warez Oldugunu Düşünüyorsanız Mail Yolu İle Ulaşmanız Halinde İncelemeler Sonucu Kaldırılacaktır.
 asp kurumsal script indir asp-kurumsal-script-indir                                                                                             Dosya Şifresi; scriptuzmani.blogspot.com


1 yorum :

  1. İyi günler hocam bu asp scriptin admin panel giriş ve kullanıcı adı'nı nerden öğrenebilirim.?

    YanıtlaSil

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !