16 Aralık 2014 Salı

Wordpress Futbol Canlı Yayın Takip Teması İndir

wordpress futbol teması canlı takip ve canlı skor için birebir olan tema ileri düzeyde geliştirilmiştir kullanıcıların hayırlı olmasını dileriz 
Futbol kulübü için WordPress
Profesyonel-amatör Ligleri futbol taraftarları daha geniş bir futbol kulübü kullanarak. Kullanıcılar kendi fikstür ve sonuçlar yönetmek, oyuncu istatistikleri takip edin, maç raporları yazmak, ziyaretçi sosyal medya yolu ile etkileşimde ve tamamen kendi Web görünümünü özelleştirmek. Futbol kulübü ve 100′den fazla ülkede dünya çapında kullanılmakta olan uluslararası yayılır.
Dosya Şifresi; scriptuzmanı'dır..


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !