16 Aralık 2014 Salı

TilPark Stok Kartı Oluşturma Scripti İndirTilPark! ile bir ürünü girişi yani stok girişi yapmak için, öncelikle stok kartını sisteme tanıtmalısınız. Aslında bütün muhasebe programlarının temel mantığı stok kartı yani ürün bilgisini sisteme tanıtmaktan geçer. TilPark! ile stok kartı oluşturmak çok kolaydır.
Yeni stok kartı oluşturmak için ürün yönetimi->yeni ürün kartı butonlarına tıklayın. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir alan açılacaktır. • Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra Kaydet butonuna basıyoruz.
 • Eğer girilen tüm bilgiler doğru ise stok kartı otomatik oluşacaktır.
 • Bu ekran gördüğünüz gibi stok miktarını belirtemiyoruz.
 • Çünkü stok miktarının değişmesi tamamen stok hareketlerine bağlıdır.
 • Stok girişi yapmak için ürün satın almalısınız.
 • Ürün satın alma işleminin ardından stok miktarı değişecektir.

 • Demo - İndir

  Dosya Şifresi; scriptuzmanı


  Hiç yorum yok :

  Yorum Gönder

  Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

  Hakkımda

  2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
  Google

  kayrak taşı

  İletişim

  İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

  facebook.com/cengizhan.defacer

  scriptuzmani.blog@hotmail.com

  scriptuzmani@outlook.com.tr

  cengizhan.sec@gmail.com

  Hizmetlerimiz

  Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

  Kurumsal Siteler

  Kişisel Siteler

  E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

  Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !