26 Aralık 2014 Cuma

Php Resim Upload Scripti

Açıklama : PicYou 2.0 resim upload scripti ücretsiz olarak dağıtılmakta olan rus tabanlı bir scripttir.Script mysql gerektirmiyor.Hosting’e at çalıştır.Basit bir sistemdir.Bu işe yeni başlayan arkadaşlarda scripti inceleyebilir.Scriptin dili rusçadır.3 dil desteği bulunmaktadır.Dilerseniz türkçeye çevirebilirsiniz.Admin paneli mevcuttur.Admin klasörü içerisinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.Daha gerekli bütün ayarları admin klasörü içerisinden yapabilirsiniz.
Aynı zamanda scriptin tasarımıda gayet basit ve geliştirilmeye açık bir tasarım.Dilerseniz beğendiğiniz bir temayıda entegre edebilirsiniz.Tema dosyaları templates klasörü içerisindedir.Scripti biraz inceleme fırsatım oldu.Gerçekten kendini geliştirmek isteyenler bir göz atabilir.Scripte resim yükledikten sonra resim’in bbcode,html kodu ve direk link kodu verilmektedir.Link kodundan resmi direk görüntüleyebilirsiniz.BBcode ile forumlarda göstertebilir html kodu ilede html sayfalarınızda gösterebilirsiniz.İyi kullanımlar arkadaşlar.
Dosya Şifresi; scriptuzmani.blogspot.comHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !