26 Aralık 2014 Cuma

Php Navigasyon Scripti İndir

Açıklama : Php kodlama diliyle hazırlanmış bir navigasyon scriptidir.Script tamamiyle profesyonel admin paneli dahil bir sürü özelliğiyle birlikte sitemizden indirebilirsiniz.Script tamamen açık kaynak kodludur.Geliştirilmeye açıktır.Ayrıca dosya içerisinde apk uzantılı dosyada mevcuttur.Buda mobil desteği oldugu anlamına geliyor tabiki…
Script mesafe hesaplama, yaya olarak , otomobil ve bisiklet gibi seçenekleri mevcut.Ayrıca geçerli konumunuzuda göstermektedir.Gerçekten iyi bir script kesinlikte denemenizi en azından arşivine atmanızı tavsiye ederim.
Admin Bilgileri : 
Kullanıcı adı : admin
Şifre : admin
Dosya Şifresi; scriptuzmani.blogspot.comHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !