10 Mart 2016 Perşembe

Web Adam Whmcs Teması İndir

Bilindik üzere hosting satışı yapmak için gelişmiş bir scripte veya temaya sahip olmak gerek.
Wordpress gibi hazır taban olan Whmcs geniş özelliklerle hosting ve domain satışı sunmakta fakat whmcs'nin kendi temaları pekte iç açıcı degil...
Caps'tende anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir temadır. Tema'nın warez olma ihtimali var fakat googlede yaptığım aramada bir çok yerde paylaşıldıgını gördüm tema sahibi bize ulaşıp "bu tema bize ait" derse yayından kaldırırız.
Kullanacak olan arkadaşlarda bunu göz önünde bulundursun...
Dosyayı İndir
Dosya Şifresi; scriptuzmani.blogspot.com 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Atabilirsiniz..

Hakkımda

2013 Yılında Script Paylasım Blogu Amaçlı Kurulan Blog'umuz Çeşitli Sorunlar Nedeni İle Kapatılmış 2014 yılının Başlarında Tekrar Açılmıştır. Ülkemizin Degerli Yazılımcılarının Yapmış Oldugu Tasarımları Size Sunmaktayız. Paylasımlarda Telif Hakkı Beyan Edenler Bize Mail ve Facebook Üzerinden Ulaşması Rica Olunur. Yazılım Kişiye , Firmaya Ait İse Yayından Kaldırılacaktır. Kesinlikle Bilinçli Warez Paylaşımı Yapılmamaktadır ! ------------------------------------------------
Google

kayrak taşı

İletişim

İstek , Öneri , Reklam , Telif Hakkı Gibi Konularda Bize Bu Baglantılardan Ulaşabilirsiniz.

facebook.com/cengizhan.defacer

scriptuzmani.blog@hotmail.com

scriptuzmani@outlook.com.tr

cengizhan.sec@gmail.com

Hizmetlerimiz

Script Kurulumları , Script Hatalarını Düzeltme , Siteye Entegre Etme , Yeni Bir Web Sitesi Açma Konularında Sizlere Yardımcı Olabiliriz.

Kurumsal Siteler

Kişisel Siteler

E-ticaret Siteleri Gibi Bir Çok Alanda Web Site İhtiyacınızı Giderebiliriz. Dilerseniz Çok Uygun Fiyatlara LiteSpeed Tabanda Hosting İmkanı Saglanmaktadır. [yer saglayacı faaliyet belgemiz mevcuttur.] 50 TL'den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz !

Wordpress Temaları ve Php Script İndir me Blog'unuz !